Політика конфіденційності

Конфіденційність і захист інформації.

1. Персональні дані Користувача обробляються відповідно до ст. 2 Закону України від 01 червня 2010 № 2297-VI «Про захист персональних даних», а саме: «Згода суб’єкта персональних даних може бути надана під час реєстрації в інформаційно-телекомунікаційній системі суб’єкта електронної комерції шляхом проставлення відмітки про надання дозволу на обробку своїх персональних даних відповідно до сформульованої мети їх обробки, за умови, що така система не створює можливостей для обробки персональних даних до моменту проставлення відмітки».

2. Надаючи свої персональні дані при реєстрації на Сайті, вважається, що Користувач погоджується на їх обробку Продавцем.

3. Персональні дані Користувачів збираються Продавцем виключно з метою дотримання вимог, що діють у сфері бухгалтерського обліку, сфері реклами та регулювання податкових відносин.

4. Користувач, під час реєстрації на Сайті, надає наступну інформацію: адресу електронної пошти та пароль для доступу до Сайту, а при оформленні замовлення додатково надаються ім’я, прізвище, номер контактного телефону, адреса електронної пошти.

5. Продавець використовує персональні дані Користувача:

  • для реєстрації на Сайті;
  • для виконання своїх зобов’язань перед Користувачем;
  • для оцінки та аналізу роботи Сайту;
  • для визначення переможця в акціях, що можуть проводитися Продавцем.

6. Продавець має право відправляти інформаційні, у тому числі рекламні повідомлення, на електронну пошту і мобільний телефон Користувача.

Користувач має право відмовитися від отримання рекламної та іншої інформації без пояснення причин відмови.

Сервісні повідомлення, що інформують Користувача про замовлення та етапи його обробки, відправляються автоматично і не можуть бути відхилені Користувачем.

Продавець має право використовувати технологію «Cookies», яка не містить конфіденційну інформацію та не передається третім особам.

Продавець отримує інформацію про IP-адресу відвідувача Сайту bro.zt.ua. Дана інформація не використовується для встановлення особи відвідувача.

Продавець не несе відповідальності за відомості, надані Користувачем на Сайті в загальнодоступній формі.