Умови дії сертифікатів

Умови дії Сертифіката Discount Shop BRO

Покупець – фізична або юридична особа, що здійснює покупку Сертифіката.

Продавець – інтернет-магазин Discount Shop BRO, фізична особа-підприємець, яка надає послугу у вигляді продажу дисконтного Сертифікату.

Заклад – компанія/магазин, що розміщує товари/послуги зі знижкою у вигляді Сертифікатів для продажу на сайті інтернет-магазину Discount Shop BRO www.bro.zt.ua.

Сертифікат Discount Shop BRO – письмовий носій інформації, який Покупець може обміняти в Закладі на товар/послугу на зазначену в ньому суму.

Використання Сертифіката передбачає, що Покупець погоджується на наступні умови:

 1. Сертифікат може бути використаний для отримання послуги/товару вартістю, що
  дорівнює сумі, зазначеній на його лицьовій стороні.
 2. Покупцю надається товар/послуга, що зазначено(-а) на лицьовій стороні Сертифіката. Якщо сума покупки більша від номіналу Сертифіката, здійснити доплату можна готівкою або через будь-які електронні платіжні системи Закладу. Якщо сума покупки має нижчу вартість, ніж зазначено в Сертифікаті, різниця між ціною товару/послуги та розміром Сертифіката не повертається, але можливе перенесення на покупку іншого товару/послуги у разі її здійснення одним чеком.
 3. Сертифікат може бути використаний лише один раз. Після розрахунку погашається Закладом, стає недійсним та вилучається у Покупця.
 4. Сертифікат дійсний у разі наявності на ньому штампа інтернет-магазину Discount Shop BRO   на зворотному боці.
 1. Покупець має право повернути Сертифікат згідно Закону України «Про захист прав споживачів» протягом  14 днів при наявності товарного чека інтернет-магазину Discount Shop BRO.
 2. Строк дії Сертифіката зазначений на лицьовій стороні. Після закінчення вказаного строку Сертифікат стає недійсним.
 3. Продавець не несе відповідальності за втрату, крадіжку або пошкодження Сертифіката.  Загублений, вкрадений або використаний Сертифікат відновленню не підлягає.
 4. Здійснивши замовлення на сайті www.bro.zt.ua, отримати Сертифікат(и) можна наступними способами:
 • – кур’єрською доставкою за зазначеною вами адресою;
 • – самостійно забрати Сертифікат у Точці Видачі Сертифікатів в чайному клубі «Don Puer», за адресою: місто Житомир, вулиця Львівська, 2/8, з 10:00 до 22:00.

Інтернет-магазин Discount Shop BRO співпрацює лише з перевіреними і надійними компаніями/магазинами, які прийняли умови співпраці з Discount Shop BRO та ознайомлені з правилами та умовами використання Сертифікатів.

Discount Shop BRO стежить за наданням ними якісного сервісу Покупцю Сертифіката, відслідковує відгуки та репутацію Закладів.