Про нас

Discount Shop BRO

BRO – інтернет-магазин, де кожен може придбати сертифікати та купони на товари та послуги зі знижками в Житомирі. На сайті представлені сертифікати та купони на фітнес, тренажерні зали, йогу, танці,  б’юті послуги, спа-процедури, розваги, подорожі, навчання, послуги для дітей та багато іншого.

Саме тут ви можете знайти подарунки для себе та друзів! Обери сертифікат та подарунковий конверт, замов доставку сертифіката кур’єром або забирай самостійно у точці видачі. Позбав себе клопоту у пошуках подарунків. Тепер свято потребуватиме менше зусиль – BRO допоможе!

40
Компаній
1500
Покупців
3
точки продажу
BRO Житомир

Для кого існує Discount Shop BRO

Проект корисний як для власників бізнесу, так і для покупців.

Для покупців

Ви отримуєте знижки на звичні товари та послуги, котрими користуєтесь щодня.  Тепер у вас є можливість отримати приємні емоції і яскраві враження та значно заощадити.

BRO піклується про своїх клієнтів та створює усі умови для того щоб стати вашим улюбленим інтернет-магазином. Також на BRO діє програма лояльності, яка надає вам можливість додатково заощадити.

Мерщій за покупками!

Для власників бізнесу

Ви отримуєте можливість розміщувати свої товари, послуги, спеціальні пропозиції та акції у нас на сайті. Завдяки BRO ви можете залучати нових клієнтів та підвищувати лояльність постійних клієнтів адже акції –  гарний інструмент для нових та повторних продажів. Завдяки акціям ви можете збільшити кількість задоволених клієнтів.

Вас ще немає на BRO? Запрошуємо до співпраці.

Стати партнером

Економія
Економія

Сертифікати та купони зі знижкою 10, 30 та навіть 50% на популярні товари та послуги.

Подарунки
Подарунки

Допоможемо знайти подарунок
Discount Shop BRO: ваші друзі будуть у захваті!

Надійність
Надійність

Сертифікати та купони, котрі ви гарантовано обміняєте на товари або послуги.

Мета проекту

Мета проекту

Ми прагнули створити корисний інтернет-магазин для житомирян, де у покупців є можливість придбати якісні товари або послуги за приємними цінами, а у власників бізнесу, в свою чергу, є можливість вийти на новий рівень впізнаваності та довіри серед покупців. Так і з’явився BRO! Тобто BRO – це новий інструмент для взаємодії між власниками бізнесу та покупцями.

BRO – це чудове рішення і для тих у кого обмаль часу та ідей для вибору корисного та вдалого подарунку. Як часто ви ламали голову над ідеєю для подарунку? На BRO дуже легко знайти подарунки для друзів, рідних, дівчат та хлопців, чоловіків та жінок. Обирайте сертифікат і подарунковий конверт та отримуйте приємні емоції  разом з BRO!

Відгуки клієнтів

Сертифікат на відвідування фітнесу придбала в https://bro.zt.ua/. Хочу відмітити привітне? спілкування з менеджерами,все тактовно і зрозуміло пояснили. Я задоволена і всім рекомендую купувати для близьких і друзів якісні послуги та товари в Discount Shop BRO.

- Катерина Невмержицька
testimonial-author_01

Сьогодні скористався інтернет магазином www.bro.zt.ua м. Житомир та придбав для себе і дружини декілька сертифікатів на послуги з класними знижками. Всі ціни відповідають дійсності. Швидко та якісно Discount Shop BRO

- Олексій Масляний
testimonial-author_02

Коли не не знаєш, що подарувати – @discountshopbro завжди в цьому допоможе) Я особисто дуже тішуся таким подарункам? тут тобі і масаж, і салон краси, і спортзал, і курси мови 🙂 оригінально, з крутими знижками і величезним вибором сертифікатів ? Рекомендуємо однозначно ?

- Tetiana Pasieka
testimonial-author_03

З нами працюють

brands_60-minut
brands__adrenalin_big
brands__art-glamour
brands__helloenglish_big
brands__prosto_big
brands__quest-zone_big
brands__yoga-and-life_big
brands_avante
brands_balance
brands_bee
brands_bolshaya-peremena
brands_clubnika-fitness
brands_faceart
brands_felicita_big
brands_fit-curves_big
brands_fitobochka_big
brands_gloria-model
brands_gloriabeauty
brands_gorgany_big
brands_hd-school
brands_hd-studio_big
brands_impulse_big
brands_kurazh
brands_lito-hab
brands_multi-zoo_big
brands_nrg
brands_pantera_big
brands_relax
brands_shag
brands_shidnui
brands_svaor
brands_tatoo-maister
brands_tourdeforce_big
brands_tpg
brands_usmishka
brands_xtreme_big
brands_yabloko
brands_yes-sport